ROMIS

Romis jest prywatną firmą, która nieprzerwanie od 1995 roku, działa w branży związanej z systemami rolet zewnętrznych. Doświadczenie nabyte podczas realizacji licznych inwestycji zaowocowało silną pozycją na lokalnym rynku systemów zabezpieczeń zewnętrznych i osłon wewnętrznych. Ciągle doskonalona technologia produkcji i montażu oparta została na doświadczeniu renomowanych firm, przekazywanym podczas licznych szkoleń, w których staramy się systematycznie uczestniczyć.

Mając na uwadze ciągły rozwój firmy poszerzyliśmy gamę produkowanych wyrobów o konstrukcje aluminiowe. Wykonujemy pełną ich gamę od drzwi i okien do fasad i ogrodów zimowych.

Romis kieruje swoje usługi zarówno do inwestorów indywidualnych, realizujących prace remontowe-budowlane w swoich mieszkaniach, jak i do podmiotów gospodarczych będących inwestorami dużych programów budowlanych.

Stabilna kadra pozwala nam na oferowanie swoich usług na wysokim poziomie. Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje Państwu miłą i fachową obsługę. Nasze wyroby posiadają pełną gwarancję, zgodnie z zawieranymi umowami.

Oferujemy Państwu również serwisy pogwarancyjne oraz przeglądy sezonowe wyrobów naszych jak i innych producentów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą możemy zagwarantować Państwu:


A w wolnej chwili oddajemy się sportowej pasji.